Máte nějaké dotazy? Napište nám zde >>

 

kdo jsmeNaše firma se zabývá nejen výstavbou rodinných a bytových domů, ale v naší nabídce najdete i rekonstrukce, zateplování fasád a půdních prostor, přístavby, garáže, stavby průmyslového charakteru atd. Technologicky klasické způsoby výstavby převládají, ale současně se v programu firmy nachází i ekologické stavby.

Naším klientům nabízíme komplexní servis včetně inženýrské činnosti. Naše specializace jsou výstavby na tzv. zelené louce a s tím spojená pokládka inženýrských sítí.V současné době připravujeme v naší režii výstavbu komplexu rodinných a bytových domů v Petrovicích u Karviné.

Naším krédem je, aby jste dostali za Vaše peníze co nejkvalitnější servis během celé výstavby a stejným způsobem přistupujeme i ke spokojenosti našich dodavatelů a spolupracovníků

 

Rychlost

rychlost

Rychlost a zejména preciznost byla a stále má v naší firmě velmi důležité zastoupení. Není nic horšího, když se staví rodinný dům nebo probíhá rekonstrukce příliš dlouho, zatímco vy byste již raději bydleli a z pohodlí domova vychutnávali poklidnou atmosféru, kterou stavba v plném proudu rozhodně nemůže poskytnout.

Spolehlivost

spolehlivost

Velmi nám záleží, aby byl zákazník s našimi službami spokojen. Jde totiž významným způsobem o naší dobrou pověst, kterou si můžeme vydobýt pouze tím, že budeme svou práci vykonávat, tak, aby to zákazníci ocenili. Proto spolehlivost rozhodně nemůže nepatřit mezi stěžejní pilíře naší společnosti.

Vhodná řešení

řešení

Umět najít vhodná řešení ušité na míru zákazníkovi, bylá častokrát nelehký úkol, se kterým se do styku dostává nejedna firma. My jsme však přijali pojem vhodná řešení jako krédo firmy a důsledně trváme natom, že chceme čím jak nejvěrohodněji plnit požadavky klientů.

 

 

“Chceme spokojené zákazníky, kteří se budou radovat z naších služeb a poskytovaných řešení”
~ Alan STANKUŠ ~

 

Výstavba Jižní stráně v Petrovicích u Karviné

Začátek výstavby: březen 2015

 

Popis lokality:

vizualizace Místo výstavby je vzdálené 4 km od centra Karviné. Autobusová zastávka je přímo na místě. Škola a obchod. Výhodou je především klidné prostředí v blízkosti lesa. Jistě dokážete ocenit i blízkost tenisových kurtů a restauračního zařízení. Pokud budete mít zájem, je možné po dohodě s námi navštívit a podrobně se seznámit s místním prostředím. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemků.

 

Rozlohy parcel:

parcelace

Jednotlivé rodinné domy je možno si vybrat z našich typizovaných domků. Další možnost je, že Vám "ušijeme" rodinný dům dle Vašich představ na míru v naši projekční kanceláři.
Zajistíme Vám také kompletní financování stavby.
Vyřídíme Vám úvěr u kteréhokoliv banky.
Můžeme s Vámi provést analýzu finančního a bankovního sektoru. Porovnání výsledků analýz a podrobné vysvětlení jednotlivých hledisek. Vyřídíme Vám úvěr na financování stavby.

Mapa, kde se parcela nachází:

mapa

 

Označení parcelRozlohy parcel
1368/1 2243 m 2
1368/6 1102 m 2
1368/7 1091 m 2
1368/8 1479 m 2
1368/9 1016 m 2
1368/10 921 m 2
1368/11 1058 m 2