Domy je možno pořídit od fáze dokončení domu bez vnitřních úprav po kompletně nadstandardně zařízené.

Ve fázi dokončení 1

Dům včetně fasády, střešní krytiny a zateplení, okna, vstupní dveře, nosná konstrukce, vnitřní schodiště, přípojky IS zavedeny do domu.
Tato fáze je výhodná pro svou nízkou pořizovací cenu. Vnitřní dokončení příček jejich dispoziční řešení a kompletní vnitřní zařízení a vybavení domu je možno dokončit svépomocí.

 

Ve fázi dokončení 2

Dům včetně fasády a zateplení, okna, vstupní dveře, nosná konstrukce a příčky dle standardu, stěny vč. omítek, podlahy připravené na pokládku finálního povrchu, koupelny bez obkladů a dlažeb připravené na pokládku finálního povrchu, v místnostech zásuvky, vypínače, hotové veškeré rozvody, vývody pro osvětlení, osazeno podlahové topení bez otopných žebříků v koupelnách a bez zdroje tepla a ohřevu vody, vnitřní schodiště, přípojky IS zavedeny do domu.

 

Ve fázi dokončení 3

Kompletně nadstandartně zařízené domy - Osazen zdroj tepla a teplé vody – plynový kotel, podlahy, obklady, dlažby, svítidla, bez kuchyňské linky, plot, vrátka, vrata na ruční pohon, terénní úpravy pozemku včetně zpevněného stání před domem.

 

Typizované stavbyTypizované stavbyTypizované stavbyTypizované stavbyTypizované stavbyTypizované stavbyTypizované stavbyTypizované stavby