Začala výstavba Jižní stráň v Petrovicích u Kar.

 

banner petrovice

Začátek výstavby: březen 2015

 

Popis lokality:

vizualizace Místo výstavby je vzdálené 4 km od centra Karviné. Autobusová zastávka je přímo na místě. Škola a obchod. Výhodou je především klidné prostředí v blízkosti lesa. Jistě dokážete ocenit i blízkost tenisových kurtů a restauračního zařízení. Pokud budete mít zájem, je možné po dohodě s námi navštívit a podrobně se seznámit s místním prostředím. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemků.

 

Rozlohy parcel:

Parcelizace

Jednotlivé rodinné domy je možno si vybrat z našich typizovaných domků. Další možnost je, že Vám "ušijeme" rodinný dům dle Vašich představ na míru v naši projekční kanceláři.
Zajistíme Vám také kompletní financování stavby.
Vyřídíme Vám úvěr u kteréhokoliv banky.
Můžeme s Vámi provést analýzu finančního a bankovního sektoru. Porovnání výsledků analýz a podrobné vysvětlení jednotlivých hledisek. Vyřídíme Vám úvěr na financování stavby.

Mapa, kde se parcela nachází:

mapa

 

Označení parcelRozlohy parcel
1368/1 2243 m 2
1368/6 1102 m 2
1368/7 1091 m 2
1368/8 1479 m 2
1368/9 1016 m 2
1368/10 921 m 2
1368/11 1058 m 2

 

 

Chcete bydlet v krásném a klidném prostředí a přitom jen pár minut od Karviné?


Nabízíme výstavbu rodinných domů v rozrůstající se lokalitě Petrovice u Karviné JIŽNÍ STRÁŇ .

Jedná se o projekt sedmi samostatně stojících rodinných domů, které tvoří základ budoucí rezidenční čtvrti. Citlivé zasazení do jižní stráně na kterou svítí slunce celý den, ideální proporce a důsledné výškové oddělení od stávající komunikace podtrhují pocit soukromí. Možnost si vybrat z levných malometrážních domků o velikosti bytu 3+1 nebo z typizovaných domků naší firmy. Můžete si nechat zhotovit projekt dle vlastního přání.
Možnost prodeje formou dlouhodobého pronájmu. Nabízíme možnost i svépomocného dokončení RD.
Domy je možno pořídit od fáze dokončení domu bez vnitřních úprav po kompletně nadstandardně zařízené.

 

Ve fázi dokončení 1

Dům včetně fasády, střešní krytiny a zateplení, okna, vstupní dveře, nosná konstrukce, vnitřní schodiště, přípojky IS zavedeny do domu.
Tato fáze je výhodná pro svou nízkou pořizovací cenu. Vnitřní dokončení příček jejich dispoziční řešení a kompletní vnitřní zařízení a vybavení domu je možno dokončit svépomocí.

 

Ve fázi dokončení 2

Dům včetně fasády a zateplení, okna, vstupní dveře, nosná konstrukce a příčky dle standardu, stěny vč. omítek, podlahy připravené na pokládku finálního povrchu, koupelny bez obkladů a dlažeb připravené na pokládku finálního povrchu, v místnostech zásuvky, vypínače, hotové veškeré rozvody, vývody pro osvětlení, osazeno podlahové topení bez otopných žebříků v koupelnách a bez zdroje tepla a ohřevu vody, vnitřní schodiště, přípojky IS zavedeny do domu,

 

Ve fázi dokončení 3

Kompletně nadstandartně zařízené domy - Osazen zdroj tepla a teplé vody – plynový kotel, podlahy, obklady, dlažby, svítidla, bez kuchyňské linky, plot, vrátka, vrata na ruční pohon, terénní úpravy pozemku včetně zpevněného stání před domem
Autobusová zastávka v místě, obchod 750 m, základní škola a mateřská škola 1250m,
Specifikace: bydlení - rodinné domy, nízko energetické stavby,
Parcely o rozloze cca 1000m2


Termín zahájení přípravy: březen 2013
Začátek výstavby: březen 2015

 

Naše typizované domky

 

Různé typy a varianty domků, které Vám rádi postavíme.

 

Výstavba rodinných domů v Petrovicích u KarvinéVýstavba rodinných domů v Petrovicích u KarvinéVýstavba rodinných domů v Petrovicích u KarvinéVýstavba rodinných domů v Petrovicích u KarvinéVýstavba rodinných domů v Petrovicích u KarvinéVýstavba rodinných domů v Petrovicích u KarvinéVýstavba rodinných domů v Petrovicích u KarvinéVýstavba rodinných domů v Petrovicích u Karviné